Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Deever
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: era vulgaris
Offline
#
2611
15.07.2011, 08:45
sebanop
napisał(a):
Przeczytaj jeszcze raz dokładnie o co chodzi z tymi płacami bo widzę ze zrozumieniem to może elementarz przeczytałeś...
Pisałem o tym:
http://tinypic.com/r/15s4ikw/7
Wyjaśnij mi proszę, czego nie zrozumiałem w tym wykresie.
Co to k***a jest "rów widokowy"?
Deever
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Deever
Znajdź inne posty napisane przez Deever