Wyświetl pojedynczy post
Deever
Senior Member
 
 
Od: 05.2006
Skąd: era vulgaris

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2611
Stary 15.07.2011, 08:45
sebanop napisał(a):Wyświetl post
Przeczytaj jeszcze raz dokładnie o co chodzi z tymi płacami bo widzę ze zrozumieniem to może elementarz przeczytałeś...
Pisałem o tym:

http://tinypic.com/r/15s4ikw/7

Wyjaśnij mi proszę, czego nie zrozumiałem w tym wykresie.
Co to k***a jest "rów widokowy"?
Odpowiedz cytując