Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1588
Stary 15.07.2011, 07:39
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
nie ma sie co ludzic - ta rozkmina co tu sie odbywa czyli na kogo najlepiej trafic... powiem tak, z drugiej strony barykady najbardziej licza na nas
A właśnie, kogo nasi potencjalni rywale mogą wylosować oprócz nas rzecz jasna?
Odpowiedz cytując