tommiyacht napisał(a):

|
nie ma sie co ludzic - ta rozkmina co tu sie odbywa czyli na kogo najlepiej trafic... powiem tak, z drugiej strony barykady najbardziej licza na nas
|
A właśnie, kogo nasi potencjalni rywale mogą wylosować oprócz nas rzecz jasna?