szorstki napisał(a):

O to, żeby AP21 nosiła imię H.Reymana prosił Miętta - Mikołajewicz. I nawet był na takiej początkowej uroczystości.
Zresztą sama ta inicjatywa powstała z powodu niewydolności i wciąż słabego poziomu szkółki piłkarskiej TS WISŁA. Miała być uzupełnieniem ? konkurencją? dla wiślackiej szkółki. Ale jakoś talentów wciąż nie odkryto...
|
Chyba masz słabe informację bo przed założeniem AP21 Marek Konieczny był u Trenera Chemicza dogadać się żeby wszyscy razem zrobili szkółkę pod nazwą Wisły, ale znając trenera Chemicza on oczywiście się nie zgodził i Konieczny, Franek i Szymek założyli swoją szkółkę. A co do talentów to jak myślisz po jakim czasie wyłoni się jakiś diament bo moim zdaniem z 8-10 lat funkcjonowania szkółki potrzeba aby wyszkolić na przykład 6 czy 8 latka więc odpowiedz sobie le już funkcjonuje AP21 i czy już mogli podesłać kogoś do Ligi.