Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1582
Stary 14.07.2011, 23:05
A u mnie ekscytacja pucharami ,po wczorajszym występie osłabła.I to nawet nie chodzi o zawodników a o myśl taktyczną która wydaj się być u Maaskanta coraz bardziej zachowawcza
Nie wiem czy jest sens się do jakiejś grupy pchać po to by potem się skompromitować

A los się znów uśmiechnął.Nie ma 3 najbardziej nieprzyjemnych zespołów.
Z tej grupy najbardziej chciał bym Slovan -świetny wyjazd a i przeciwnik z którym coś trzeba grać by wygrać.
Nie chciał bym jedynie HJK - nie przyjemny przeciwnik a i wyjazd średnio ciekawy.Reszta może być, tak więc liczę na Slovan albo Maribor.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując