Żadnego z naszych potencjalnych przeciwników nie można bagatelizować - trzeba zagrać w pełni skoncentrowanym na maxa i tyle. Niektórzy cieszą się, że nie będzie dalekiego wyjazdu - a co jeśli kazachski Toboł wyeliminuje Slovan? Uważacie, że to jest SF? Jak tak to sobie poczytajcie o ich pucharowych potyczkach i kogo już eliminowali:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tobo%C5%82_Kostanaj