Enrico2000 napisał(a):

|
Podziwiam spokój niektórych, szczególnie po wczorajszym meczu.
|
Wyluzuj, myślę, że najwięksi hurraoptymiści z Poznania nie przewidywali, że po "fenomenalnym" dwumeczu z Inter Baku ich zespół będzie w stanie wygrać z Manchesterem City i wyelimować Juventus. Uważam, że na papierze mamy silniejszą kadrę od Lecha z ubiegłego sezonu. Grunt, żeby kluczowi zawodnicy naszej drużyny byli w formie, bo jeden Maor Ligi Mistrzów nie czyni.