Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1570
Stary 14.07.2011, 21:08
Enrico2000 napisał(a):Wyświetl post
Podziwiam spokój niektórych, szczególnie po wczorajszym meczu.
Wyluzuj, myślę, że najwięksi hurraoptymiści z Poznania nie przewidywali, że po "fenomenalnym" dwumeczu z Inter Baku ich zespół będzie w stanie wygrać z Manchesterem City i wyelimować Juventus. Uważam, że na papierze mamy silniejszą kadrę od Lecha z ubiegłego sezonu. Grunt, żeby kluczowi zawodnicy naszej drużyny byli w formie, bo jeden Maor Ligi Mistrzów nie czyni.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując