Ja mam nadzieję że panowie się rozkręcą widać żę fizycznie są bardzo dobrze przygotowanie i jak wróci im świeżosc to biedzie pod tym względem cool.
Jedną rzeczą jaką zauważyłem w ostatnich latach że w Polskich klubach atak pozycyjny jest na niskim poziomie.Przykład Jagiellonia-Irtysz,Wisła-Skonto,Śląsk-Dundee.Zawsze mamy posiadanie piłki do pola bramokowego a potem mamy już mega trudnosci żeby się przebić i przez to nie możemy strzelić więcej niż 1-2 gole.Ktoś może mi napisać że nie jestesmy Realem,Barceloną oki ale czemu taki Mistrz Izralena może aplikowac 5 bramek w meczu z rywalem lepszym niż nasz (Skonto) alebo Partizan zarówno na wyjezdzie jak i u siebie daje przykład poprzednich lat? Atak pozycyjny Atak pozycyjny i jeszcze raz Atak pozycyjny szwankuje.
Chciałbym abyśmy wylosowalnie HJK Helsinki,Lotex albo Slovana potrzebne nam jest solidne przetarcie przez IV rudna kwalifikacji
