Sami napisał(a):

Na oficjalnej stronie Slovana w komentarzach:
"nikozia a krakov su asi najslabsie tymi tam" - Nikozja i Kraków są tam najsłabszymi drużynami
"Myslim si že všetci su prechodny." - Myślę, że wszyscy są do przejścia.
|
I dobrze,że tak myślą
Mam cichą nadzieje,że w rewanżu zamiast Małeckiego zagra Kirm o ile sie wyleczy a za Sobola lub Wilka Garguła,chyba,że Kirm się nie wykuruje to Melikson w miejsce Małeckiego na skrzydło a Garguła w miejsce Mliskona-Małecki ławka

.