Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1566
Stary 14.07.2011, 20:35
Sami napisał(a):Wyświetl post
Na oficjalnej stronie Slovana w komentarzach:

"nikozia a krakov su asi najslabsie tymi tam" - Nikozja i Kraków są tam najsłabszymi drużynami
"Myslim si že všetci su prechodny." - Myślę, że wszyscy są do przejścia.

I dobrze,że tak myślą

Mam cichą nadzieje,że w rewanżu zamiast Małeckiego zagra Kirm o ile sie wyleczy a za Sobola lub Wilka Garguła,chyba,że Kirm się nie wykuruje to Melikson w miejsce Małeckiego na skrzydło a Garguła w miejsce Mliskona-Małecki ławka .
Odpowiedz cytując