Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#868
Stary 14.07.2011, 19:59
Ja oceny tych ewentualnych rywali robiłem tak pi razy oko, nie wiedziałem np. o sytuacji w Hapoelu. Turecką ligę oglądam często, zdarzyło mi się oglądać Gaziantespor, bardzo dobra drużyna, szybko grająca piłką, grali świetnie w poprzednim sezonie, tym się sugerowałem. Generalnie miałem na myśli to, że Śląsk ma dwie drużyny zupełnie w swoim zasięgu - Lokomotiv i Brondby, a Legia tylko Lewskiego.

Zresztą zobaczymy, Śląsk tak naprawdę jest jeszcze daleko następnej rundy, bo Dundee u siebie może być zupełnie inną, lepszą ekipą, a Wrocławianie słabszy dzień i po sprawie. Niemniej jednak stać ich na strzelenie bramki w Dundee, co gospodarzom utrudniłoby już maksymalnie zadanie.

Slovan w ostatnich latach grał słabo w pucharach, ale faktycznie, teraz wydają się być nieco mocniejsi. Niemniej jednak jest to drużyna pokroju Liteksu i trudno się jej specjalnie obawiać, tzn. jest to równy poziom z Wisłą.
Odpowiedz cytując