Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5226
Stary 14.07.2011, 19:43
Ja dziś kupiłem na C4. Jak jechałem kolo 11 kolejka była od drzwi wejściowych mniej więcej do ogrodzenia parku Jordana, a jak przyjechałem o 14 to już w ogóle spokojnie było - 3 osoby były przede mną. Myślę, że powinny być ok. 18. Śledź oficjalną, coś powinni napisać co i jak z biletami.
Odpowiedz cytując