|
Ja dziś kupiłem na C4. Jak jechałem kolo 11 kolejka była od drzwi wejściowych mniej więcej do ogrodzenia parku Jordana, a jak przyjechałem o 14 to już w ogóle spokojnie było - 3 osoby były przede mną. Myślę, że powinny być ok. 18. Śledź oficjalną, coś powinni napisać co i jak z biletami.
|