|
Cytując klasyka "W Kazachstanie każdy zespół ma bazę".
Może nie cała, ale zdecydowana większość Europy ma lepsze zaplecze od nas i taki młody chłopak ma szansę rozwinąć się bardziej gdzie indziej, a nie u nas. Oczywiście nie znaczy to, że na pewno w Polsce by mu nie wyszło, ale mniej więcej pokazując procentowo, to w Wiśle ma 30% szans na rozwinięcie talentu, a w takiej Holandii czy Francji 70%. Pomijam jego determinacje, ambicje, pod uwagę biorę tylko stworzone warunki przez klub do trenowania.
|