Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1560
Stary 14.07.2011, 19:10
Patrząc po samych wynikach- my tu jestesmy największe ogóry. Nawet Shamrock czy HJK coś tam walczyli.
Przede wszystkim trzeba przejść Skonto, żeby sobie nie skasować szansy na kolejne mecze. A później.. może nas zlekceważą dzięki tym wynikom
A poważnie po raz drugi gramy od czasu zmiany zasad kwalifikacji i po raz drugi mamy prostą drogę do czwartej rundy. A czwarta runda to już są jako takie poważne pieniądze.
Musza się kopacze ogarnąć, jest szansa trochę klub zasilić finansowo.
Ostatnio edytowane przez tofik : 14.07.2011 o godz. 19:46.
..
Odpowiedz cytując