Patrząc po samych wynikach- my tu jestesmy największe ogóry. Nawet Shamrock czy HJK coś tam walczyli.
Przede wszystkim trzeba przejść Skonto, żeby sobie nie skasować szansy na kolejne mecze. A później.. może nas zlekceważą dzięki tym wynikom

A poważnie po raz drugi gramy od czasu zmiany zasad kwalifikacji i po raz drugi mamy prostą drogę do czwartej rundy. A czwarta runda to już są jako takie poważne pieniądze.
Musza się kopacze ogarnąć, jest szansa trochę klub zasilić finansowo.