Wyświetl pojedynczy post
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1559
Stary 14.07.2011, 19:02
Zakładam, że do następnej rundy awansują drużyny, które wygrały swoje pierwsze mecze:

Liteks (Bułgaria)
2010/11:
II r. kw. LM: Liteks - Rudar 1:0, 4:0
III r. kw. LM: Liteks - Zilina 1:1, 1:3
IV r. kw. LE: Debrecen - Liteks 2:0, 2:1

2009/10:
IV r. kw. LE: BATE - Liteks 0:1, 4:0

Slovan (Słowacja)
2010/11:
III r. kw. LE: Crvena - Slovan 1:2, 1:1
IV r. kw. LE: Slovan - VfB 0:1, 2:2

2009/10:
II r. kw. LM: Zrinjski - Slovan 1:0, 0:4
III r. kw. LM: Slovan - Pireus 0:2, 0:2
IV r. kw. LE: Slovan - Ajax 1:2, 0:5

Maribor (Słowenia)
2010/11:
II r. kw. LE: Videoton - Maribor 1:1, 0:2
III r. kw. LE: Maribor - Hibernian 3:0, 3:2
IV r. kw. LE: Palermo - Maribor 3:0, 2:3

2009/10:
II r. kw. LM: WIT - Maribor 0:0, 1:3
III r. kw. LM: Zurich - Maribor 2:3, 3:0
IV r. kw. LE: Maribor - Sparta 0:2, 0:1

HJK (Finlandia)
2010/11:
II r. kw. LM: Ekranas - HJK 1:0, 0:2dog.
III r. kw. LM: Partizan - HJK 3:0, 2:1
IV r. kw. LE: Besiktas - HJK 2:0, 4:0

2009/10:
II r. kw. LE: Vetra - HJK 0:1, 3:1

Shamrock (Irlandia)
2010/11:
II r. kw. LE: Shamrock - Bnei 1:1, 1:0
III r. kw. LE: Shamrock - Juventus 0:2, 0:1

2009/10:
-

Dla przypomnienia wyniki Wisły, które bardzo dobrze znamy:

2010/11:
II r. kw. LE: Szawle - Wisła 0:2, 0:5
III r. kw. LE: Wisła - Karabach 0:1, 2:3

2009/10:
II r. kw. LM: Wisła - Levadia 1:1, 0:1


Rozpatrywałem tylko ostatnie 2 sezony, bo jak wiadomo składy mogą być już mocno przebudowane. Z powyższych zestawień wynika, że najlepiej byłoby trafić na Shamrock i HJK (w takiej kolejności). Liteks też do przejścia, należałoby jednak uważać na Maribor i Slovan. Jeżeli unikniemy tych dwóch zespołów to myślę, że awans będzie bardzo blisko
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
Odpowiedz cytując