Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#859
Stary 14.07.2011, 18:46
rw88 napisał(a):Wyświetl post

Śląsk z drużyn nie do wyeliminowania miałby tylko Fulham, reszta jest silna, ale nie aż tak silna żeby nie powalczyć. Szczerze mówiąc ten podział dla drużyny nierozstawionej, jaką jest Śląsk jest naprawdę bardzo korzystny, trudno o lepszy.

Legia ma najgorzej. Same naprawdę silne drużyny, a Turcy, Portugalczycy i Francuzi raczej poza zasięgiem. Niemniej jednak jeśli trafią na Hapoel lub Lewski, szanse na pewno są na przejście dalej. Potęgi typu Atletico ominięte
Oceniasz koszyk przeciwników Śląska na łatwiejszy od tego Legii

ja to widzę tak

Vitoria Guimarais < Nacional Funchal
Lewski > Lokomotiv
Rennes < Fulham
Gaziantespor < PAOK
Hapoel < Broendby

Więc 4:1 dla przeciwników Śląska

Śląsk imho - pomimo pokazania się z dobrej strony z żadnym przeciwnikiem faworytem nie bedzie (może z Lokomotiwem), Fulham zupełnie poza zasięgiem (tylko cud), a Bropendby PAOK czy National to naprawdę mocne drużyny

natomiast Legia z wyjątkiem Rennes które jest raczej poza zasięgiem (ale mniej niż Fulham) ze wszystkimi powinna startować w miarę jak równy z równym - o ile sami pokażą grę na poziomie. Oczywiście zgadzam się że w tej chwili nie zanosi sie zeby Legia miał prezentować cokolwiek ponad średni ligowy poziom, ale potenmcjał jako taki mają.

Gaziantespor taki niby silny albo Vicotria Guimarais Wiadomo że to nie ogórki ale to są typowi średniacy w swoich ligach. Rennes to się zgodze zespoł dla Polskich klubów baardzo silny, ale araszta to średni przeciętny poziom europejski - takie kluby raczej do faz grupowych Le nie dochodzą.
Ostatnio edytowane przez Angmir : 14.07.2011 o godz. 18:50.
Odpowiedz cytując