Chcialbym zwrocic uwage na jedna rzecz. Zakladajac, ze dobrniemy do IV rundy, to niewazne na kogo trafimy to nie bedziemy faworytem. Majac juz zagwarantowany start w grupie LE w IV rundzie bedizemy mogii zagrac na wiekszym luzie nie majac nic do stracenia a tak sie gra latwiej, bez presji. Oczywiscie byleby ten luz nie byl za wielki
Kluczowa jest III runda. Tam mozna wiele wygrac ale i wszystko przegrac.
CZy gdybysmy odpadli w III rundzie LM to w IV rundzie LE mamy jakiekolwiek szanse na rozstawienie?