Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1551
Stary 14.07.2011, 18:34
Chcialbym zwrocic uwage na jedna rzecz. Zakladajac, ze dobrniemy do IV rundy, to niewazne na kogo trafimy to nie bedziemy faworytem. Majac juz zagwarantowany start w grupie LE w IV rundzie bedizemy mogii zagrac na wiekszym luzie nie majac nic do stracenia a tak sie gra latwiej, bez presji. Oczywiscie byleby ten luz nie byl za wielki

Kluczowa jest III runda. Tam mozna wiele wygrac ale i wszystko przegrac.

CZy gdybysmy odpadli w III rundzie LM to w IV rundzie LE mamy jakiekolwiek szanse na rozstawienie?
Odpowiedz cytując