Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
rnandez
Member
Od: 07.2011
Offline
#
1547
14.07.2011, 18:20
Pelna koncentracja i jest ogromna szansa na LE , ale pamietajcie, ze celem jest LM
rnandez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rnandez
Znajdź inne posty napisane przez rnandez