Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#854
Stary 14.07.2011, 18:19
Na pewno szacunek dla piłkarzy Śląsk się należy. Większość z nich to prawiczki w europejskich pucharach i widać było od samego początku, że nogi im się nie trzęsły. Morale też było wysokie co zawdzięczają przede wszystkim Orestowi. Choć w defensywie zdarzały się błędy indywidualne to generalnie w każdej strefie gra wyglądała nieźle, a nawet czasem dobrze. Dla mnie zawodnikiem meczu był Spahic, który świetnie sobie radził ze Szkotami, zarówno w defensywie, jak i w wejściach do przodu.
Odpowiedz cytując