|
Na pewno szacunek dla piłkarzy Śląsk się należy. Większość z nich to prawiczki w europejskich pucharach i widać było od samego początku, że nogi im się nie trzęsły. Morale też było wysokie co zawdzięczają przede wszystkim Orestowi. Choć w defensywie zdarzały się błędy indywidualne to generalnie w każdej strefie gra wyglądała nieźle, a nawet czasem dobrze. Dla mnie zawodnikiem meczu był Spahic, który świetnie sobie radził ze Szkotami, zarówno w defensywie, jak i w wejściach do przodu.
|