Wyświetl pojedynczy post
Misha[Pl]
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1543
Stary 14.07.2011, 18:11
Maribor lub Shamrock i brak awansu będzie dużą porażką. Z pozostałymi przeciwnikami też spokojnie można powalczyć. Podsumowując jest dobrze.
Pytanie czy znowu będziemy mieć pecha w losowaniu?
Odpowiedz cytując