Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Misha[Pl]
Member
Od: 07.2006
Offline
#
1543
14.07.2011, 18:11
Maribor lub Shamrock i brak awansu będzie dużą porażką. Z pozostałymi przeciwnikami też spokojnie można powalczyć. Podsumowując jest dobrze.
Pytanie czy znowu będziemy mieć pecha w losowaniu?
Misha[Pl]
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Misha[Pl]
Znajdź inne posty napisane przez Misha[Pl]