Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10576
Stary 14.07.2011, 18:10
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Żadne pieniądze, żadna szansa gry w pucharach. Zapewne można byłoby go przekonać i pieniędzmi i szansą gry klubu w Europie. Myślisz, że Wisła byłaby w stanie zapewnić mu taki rozwój jak we Francji lub Holandii? Tam dostaje wszystko, od wyszkolenia technicznego, taktycznego do mentalnego. U nas nie ma takiego ciśnienia na młodzież i pewnie jeszcze długo nie będzie, niestety.
Marszałek mówił o Japonii i Korei a nie Holandii, czy Francji. To tak jakby gadać że nie chce do nas przyjść bo może iść do Realu czy Barcelony, tam ma kase i puchary. Ludzie to dobrze rokujący nastolatek a nie światowej klasy gwiazda.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując