-Goral- napisał(a):

http://www.uefa.com/uefachampionslea...d=1650571.html
Są grupy.
Group 1:
Seeded
FC København (DEN)*, Maccabi Haifa FC (ISR)/FK Borac Banja Luka (BIH), NK Dinamo Zagreb (CRO)/Neftçi PFK (AZE), KS Skënderbeu (ALB)/APOEL FC (CYP), Skonto FC (LVA)/Wisła Kraków (POL)
Unseeded
FK Mogren (MNE)/PFC Litex Lovech (BUL), Slovan Bratislava (SVK)/FC Tobol Kostanay (KAZ), NK Maribor (SVN)/F91 Dudelange (LUX), HJK Helsinki (FIN)/Bangor City FC (WAL), Shamrock Rovers FC (IRL)/FC Flora Tallinn (EST)
Group 2:
Seeded
Rangers FC (SCO)*, Linfield FC (NIR)/FC BATE Borisov (BLR), Rosenborg BK (NOR)/Breidablik (ISL), FK Partizan (SRB)/FK Skendija 79 (MKD), SK Sturm Graz (AUT)/Videoton FC (HUN)
Unseeded
KRC Genk (BEL), FC Pyunik (ARM)/FC Viktoria Plzeň (CZE), Valletta FC (MLT)/FK Ekranas (LTU), FC Zestafoni (GEO)/FC Dacia Chisinau (MDA), Malmö FF (SWE)/HB Tórshavn (FRO)
Generalnie nie jest źle, omijamy Pilzno i Genk ale mamy Litex Lovech.
|
ZAJEBISCIE! Nie trafiamy ani na Genk ani na Victorie Plzno. I jak juz ktos wspomnial omijamy Gruzinow.
Litex i Slovan - to sa najtrudniejsi rywal w walce o grupe LE (awans do IV rundy daje nam min. grupe LE). Jak szczescie dopisze to trafiamy na Maribor, Helsinki lub Shamrock/Flora.
Uwazam, ze otwiera sie przed nami calkiem obiecujaca droga do rozgrywek grupowych. Teraz tylko wykorzystac to i dac z siebie wszystko na boisku.