Wyświetl pojedynczy post
mateusz212
Senior Member
 
 
Od: 12.2005
Skąd: Wad/Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1537
Stary 14.07.2011, 17:55
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
http://www.uefa.com/uefachampionslea...d=1650571.html

Są grupy.

Group 1:
Seeded
FC København (DEN)*, Maccabi Haifa FC (ISR)/FK Borac Banja Luka (BIH), NK Dinamo Zagreb (CRO)/Neftçi PFK (AZE), KS Skënderbeu (ALB)/APOEL FC (CYP), Skonto FC (LVA)/Wisła Kraków (POL)

Unseeded
FK Mogren (MNE)/PFC Litex Lovech (BUL), Slovan Bratislava (SVK)/FC Tobol Kostanay (KAZ), NK Maribor (SVN)/F91 Dudelange (LUX), HJK Helsinki (FIN)/Bangor City FC (WAL), Shamrock Rovers FC (IRL)/FC Flora Tallinn (EST)

Group 2:
Seeded
Rangers FC (SCO)*, Linfield FC (NIR)/FC BATE Borisov (BLR), Rosenborg BK (NOR)/Breidablik (ISL), FK Partizan (SRB)/FK Skendija 79 (MKD), SK Sturm Graz (AUT)/Videoton FC (HUN)

Unseeded
KRC Genk (BEL), FC Pyunik (ARM)/FC Viktoria Plzeň (CZE), Valletta FC (MLT)/FK Ekranas (LTU), FC Zestafoni (GEO)/FC Dacia Chisinau (MDA), Malmö FF (SWE)/HB Tórshavn (FRO)




Generalnie nie jest źle, omijamy Pilzno i Genk ale mamy Litex Lovech.
te grupy dla nas wygladają idealnie...liteks jest do ogrania i to spokojnie co juz pokazalismy, reszta zespołów na poziomie liteksu wiec nie ma czego sie bac, zwłąszcza ze unikamy dużo silniejszych druzyn jak genk,pilzno czy malmo
Dan Petrescu - Szacunek
KUBA - Na Zawsze będziesz WIŚLAKIEM!!!!
Per aspera ad astra
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"
Odpowiedz cytując