pzkwr napisał(a):

|
Miałeś kiedyś coś złamanego/ zwichniętego? Ja owszem kilka razy i całkowicie rozumiem Meliksona. Chyba za dużo Rambo oglądałeś.
|
ja miałem parę lat temu skręcony staw skokowy ( podobno bardzo mocno, lekarz mówił, że to gorsze niż złamanie było ) i chodziłem cały dzień.. oczywiście na początku prawie się posrałem z bólu, ale zaraz minęło dopiero pod koniec dnia pojechał do szpitala ( noga w gips )
miałem złamany palec u ręki.. dopiero na 2 dzień pojechałem do szpitala jak miałem baniak na ręce ogromny
a żadnym Rambo nie jestem..
dla mnie też dziwne, że schodził na noszach skoro sobie coś z paluszkiem zrobił

co nie zmienia faktu, że jest nie przeceniony dla nas i warto chuchać na zimne ..
cruxa przecież nie ma żadnej torebki rozerwanej nie popadajmy w skrajność..