Wy¶wietl pojedynczy post
B±bel
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Sk±d: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22695
Stary 14.07.2011, 16:37
GOalkeeper napisał(a):Wy¶wietl post
Wiecie co¶ o Kinie Letnim na Błoniach i o której wszystko dzisiaj wszystko się zaczyna i czy to jest KacVegas 1 czy 2?
20:30 druga czę¶ć, tak mi powiedzieli znajomi co się wybieraj±.
Milczenie to nuda głupca i my¶l mędrca.
Odpowiedz cytuj±c