Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1524
Stary 14.07.2011, 16:35
różnica między Śląskiem a Wisła jest taka, że Śląsk gra lepiej, ale remisuje, Wisła gra gorzej, a wygrywała po pierwszej połowie - wybieraj co wolisz.
Odpowiedz cytując