|
Ehh, nie chce mi się pisać. Powiem tyle oni grają w piłkę i mecz wygląda o wiele lepiej niż nasz wczoraj. Powiedzcie, że Dundee gra piłkę otwartą, a ja wam wtedy powiem, że oni nie są amatorami, my graliśmy z amatorami i tak nie graliśmy jak Śląsk. Ale jedno jest wiążące dla obu Polskich zespołów: brak jakiegokolwiek zagrożenia ze stałych fragmentów.
P.S. Kelemen to przekozak.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!
|