Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1521
Stary 14.07.2011, 16:25
Ehh, nie chce mi się pisać. Powiem tyle oni grają w piłkę i mecz wygląda o wiele lepiej niż nasz wczoraj. Powiedzcie, że Dundee gra piłkę otwartą, a ja wam wtedy powiem, że oni nie są amatorami, my graliśmy z amatorami i tak nie graliśmy jak Śląsk. Ale jedno jest wiążące dla obu Polskich zespołów: brak jakiegokolwiek zagrożenia ze stałych fragmentów.
P.S. Kelemen to przekozak.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując