Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1518
Stary 14.07.2011, 16:07
Wisła zagrała padakę, ale to pierwszy mecz sezonu, widać że wszystkim brakuje jeszcze szybkości i ogrania.
Najważniejsze, że udało się wywieźć korzystny wynik. W rewanżu również nie spodziewam się pięknej gry, ale już w następnej rundzie (bo sądzę że przejdziemy Skonto) gra Wisły będzie wyglądać zdecydowanie ładniej.
Odpowiedz cytując