no tak może i lepiej ten mecz wygląda, ale stare porzekadło mówi że gra się jak przeciwnik pozwala, Dundee się wcale nie broni całym zespołem na swojej połowie, otwarta piłka... a Skonto to zamurowanie bramki i tylko kontra... i oranie Meliksona
Edit: Maksinho uprzedziłeś mnie
