Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#812
Stary 14.07.2011, 16:06
no tak może i lepiej ten mecz wygląda, ale stare porzekadło mówi że gra się jak przeciwnik pozwala, Dundee się wcale nie broni całym zespołem na swojej połowie, otwarta piłka... a Skonto to zamurowanie bramki i tylko kontra... i oranie Meliksona

Edit: Maksinho uprzedziłeś mnie
Powód: Uprzedzenie
Ostatnio edytowane przez szczepek19 : 14.07.2011 o godz. 16:09.
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując