Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1506
Stary 14.07.2011, 15:08
River napisał(a):Wyświetl post
To nie skreslaj
Nie skreślam ... za mało danych ... i zawsze byłem optymistą. Chodziło mi tylko o to że te 15 minut to nie była dobra gra tak jak tu ktoś napisał.

River napisał(a):Wyświetl post
Przy takiej grze jaka zaprezentowalo Skonto napastnik by zaistnial tylko wtedy gdyby dostal pilke na glowe/noge. A ze wczoraj za wielu okazji nasza ofensywa nie wypracowala to i napastnicy byli niewidoczni. Prosta sprawa. Dlatego nie krytykowalbym tak naszych napastnikow bo oni w takich sytuacjach i przy takim stylu gry przeciwnika maja przede wszystkim konczyc akcje a ze ich nie mieli to jest chyba najmniejsza w tym ich wina.
Trochę racji w tym jest ale napastnik powinien się "urywać" .. a nie czekać na idealne podanie "do nóżki".
Ponadto Biton takie jedno świetne podanie Meliksona najwyraźniej przespał .
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując