River napisał(a):

To nie skreslaj
|
Nie skreślam ... za mało danych ... i zawsze byłem optymistą. Chodziło mi tylko o to że te 15 minut to nie była dobra gra tak jak tu ktoś napisał.
River napisał(a):

|
Przy takiej grze jaka zaprezentowalo Skonto napastnik by zaistnial tylko wtedy gdyby dostal pilke na glowe/noge. A ze wczoraj za wielu okazji nasza ofensywa nie wypracowala to i napastnicy byli niewidoczni. Prosta sprawa. Dlatego nie krytykowalbym tak naszych napastnikow bo oni w takich sytuacjach i przy takim stylu gry przeciwnika maja przede wszystkim konczyc akcje a ze ich nie mieli to jest chyba najmniejsza w tym ich wina.
|
Trochę racji w tym jest ale napastnik powinien się "urywać" .. a nie czekać na idealne podanie "do nóżki".
Ponadto Biton takie jedno świetne podanie Meliksona najwyraźniej przespał .