Samuelson napisał(a):

I jako kibic Wisły każdy ma prawo wyrazić swoje niezadowolenie po wygranej w kiepskim stylu z "amatoram"i z Rygi. Tak, ci "amatorzy" pokazali, że grają lepiej od naszych - stworzyli więcej sytuacji podbramkowych i ponad to oddali więcej celnych strzałów na bramkę. To chyba wystarczająco oddaje, jak kiepska jest drużyna prowadzona przez Maaskanta.
|
STATYSTYKI (za Wislaportal)
bramki: 0-1
strzały: 7-11
strzały celne: 2-4
rzuty rożne: 3-4
spalone: 1-2
faule: 22-12
żółte kartki: 2-1
czerwone kartki: 1-0
Wyrażaj niezadowolenie ale nie kłam.