Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1497
Stary 14.07.2011, 14:35
Samuelson napisał(a):Wyświetl post

I jako kibic Wisły każdy ma prawo wyrazić swoje niezadowolenie po wygranej w kiepskim stylu z "amatoram"i z Rygi. Tak, ci "amatorzy" pokazali, że grają lepiej od naszych - stworzyli więcej sytuacji podbramkowych i ponad to oddali więcej celnych strzałów na bramkę. To chyba wystarczająco oddaje, jak kiepska jest drużyna prowadzona przez Maaskanta.
STATYSTYKI (za Wislaportal)
bramki: 0-1
strzały: 7-11
strzały celne: 2-4
rzuty rożne: 3-4
spalone: 1-2
faule: 22-12
żółte kartki: 2-1
czerwone kartki: 1-0

Wyrażaj niezadowolenie ale nie kłam.
Odpowiedz cytując