Grantar napisał(a):

|
Nie chcę gościa skreślać na podstawie 15 minut gry ... ale gość zagrał fatalnie.
|
To nie skreslaj
Skoro Genkow przez 75 minut nic nie zdzialal to co mial zrobic Biton przez 15?
Przy takiej grze jaka zaprezentowalo Skonto napastnik by zaistnial tylko wtedy gdyby dostal pilke na glowe/noge. A ze wczoraj za wielu okazji nasza ofensywa nie wypracowala to i napastnicy byli niewidoczni. Prosta sprawa. Dlatego nie krytykowalbym tak naszych napastnikow bo oni w takich sytuacjach i przy takim stylu gry przeciwnika maja przede wszystkim konczyc akcje a ze ich nie mieli to jest chyba najmniejsza w tym ich wina.