|
Panowie, nie wiem czy Wy macie świadomość, ale my mamy prawo wymagać prezentowania określonego poziomu. I jak K@onrado napisał, czy też nie, mamy prawo wylewać na nich pomyje, jeśli skompromitują nasz klub, właściciela i kibiców. Zawodnicy pobierają takie pieniądze, że nie może być tak, że odpadamy z zespołem którego piłkarze zarabiają 10 razy mniej niż nasi. Generalnie prawa piłkarskiego rynku są tak bezmyślne, że teraz zarobi w polskich klubach w ogóle nie reprezentują umiejętności. Dlatego, niech piłkarze wiedzą, ze jak chcą zarabiać określone pieniądze, to niech prezentują określony poziom. Najciekawiej jest w Turcji. Tam jak przychodzisz do klubu to traktują cię jak mesjasza, a weź zagraj kilka słabszych meczy, to chcą wywieść na taczce gnoju! Tyle ode mnie.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!
|