|
Byłem osobiście. Jeśli chodzi Ci fan01, o to że co ja robiłem w galerii w czasie meczu Wisły, to ci powiem że po słonecznym południu, była straszna ulewa i musiałem czekać, aż to wszystko przejdzie. Wyrobiłem się dopiero na II połowę. W gwoli ścisłości to było GK, nie Bonarka - pomyliło mi się.
|