|
Tylko i wyłącznie Garguła. Mam nadzieję, że już od następnego meczu tak właśnie będzie. Nie róbcie dramatu, że to będzie zbyt ofensywne ustawienie. Przynajmniej Melikson i Iliev będą mieli z kim klepe zagrać. Wilk mnie wczoraj bardzo rozczarował. Linie środkową przeszedł może parę razy, podania miał tylko do najbliższego w dodatku często niecelne, a w obronie też bez szału. W końcówce głupi faul blisko pola karnego...Tylko taki manewr może uratować naszą grę, poza oczywiście wymianą Małeckiego...
|