|
Mecz jaki był każdy widział i nie ma o czym mówić. Natomiast to są europejskie puchary, mamy przed sobą 3 rundy kwalifikacyjne aby zagrać przynajmniej w LE i to jest cel. Na dzień dzisiejszy mamy wyeliminować Skonto i czy to zrobimy w rozmiarach kilku bramek czy też po karnych nie będzie miało później żadnego znaczenia. Liczy się to aby grać dalej. To nie liga że po dwóch słabszych spotkaniach można zagrać 10 dobrych i zespół będzie wysoko w tabeli. Tutaj jeden słabszy mecz, jeden błąd i jest po zabawie.
Dla nas to był pierwszy mecz, niewiadomą jest nasza forma, to na co stać rywala dodatkowo mecz wyjazdowy. Rywal piłkarsko słaby ale jednak w trakcie sezonu, dodatkowo zagrał bardzo defensywnie. Po nas też było widać że gramy niesamowicie ostrożnie. Praktycznie cały czas z tyłu pozostawało minimum 4 zawodników a w drugiej połowie nawet 6.
Dzisiaj przywozimy korzystny rezultat i musimy dopełnić formalności w Krakowie. Jeśli forma w kolejnych tygodniach pójdzie w górę będzie szansa powalczyć w kolejnej rundzie, inaczej może być ciężko.
|