Lysy napisał(a):

Na szczęście nie Ty jesteś trenerem i mało prawdopodobne by wybiegł tak tragiczny skład. Diaz, Bunoza w obronie? Widziałeś jaką padlinę odstawiali w meczu z Florą Tallin? Chesz byśmy u siebie stracili 2-3 bramki?
Człowiek duch Jirsak w pomocy? Mamy grać w 10? Czy Ty czasem nie jesteś ukrytym kibicem Skonto?
Wracaj do FM, bo chyba tylko tam takim składem możesz cokolwiek ugrać.
|
Hhaha, co ty za typ jesteś!!!! Nawet nie chce mi się tłumaczyć dlaczego taki wybór, poczytaj sobie kilka postów wcześniej. Co do kultury oraz rzeczowości Twojej wypowiedzi powiem tylko tyle- żenada!!