Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1468
Stary 14.07.2011, 12:56
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Na szczęście nie Ty jesteś trenerem i mało prawdopodobne by wybiegł tak tragiczny skład. Diaz, Bunoza w obronie? Widziałeś jaką padlinę odstawiali w meczu z Florą Tallin? Chesz byśmy u siebie stracili 2-3 bramki?
Człowiek duch Jirsak w pomocy? Mamy grać w 10? Czy Ty czasem nie jesteś ukrytym kibicem Skonto?
Wracaj do FM, bo chyba tylko tam takim składem możesz cokolwiek ugrać.
Hhaha, co ty za typ jesteś!!!! Nawet nie chce mi się tłumaczyć dlaczego taki wybór, poczytaj sobie kilka postów wcześniej. Co do kultury oraz rzeczowości Twojej wypowiedzi powiem tylko tyle- żenada!!
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując