Wyświetl pojedynczy post
Jarza
Senior Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1467
Stary 14.07.2011, 12:55
mee napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze odnośnie składu: RM wybrał najbezpieczniejszy wariant z możliwych i cel osiągnął. Z nowych Iliev na plus, moim zdaniem Kirm będzie miał problem z wejściem do pierwszej jedenastki,
A moim skromnym zdaniem po wyleczeniu Kirma z 11 wyleci Mały - sympatie, sympatiami ale od dłuższego czasu gra bez polotu, bezmyślnie trzyma piłkę, zwalnia akcje, wybiera złe warianty rozegrania... coś mi tak to wygląda...
Odpowiedz cytując