River napisał(a):

JAko, ze runda III jest juz blisko (choc Skonto wciaz ma jeszcze jakies tam szanse) to pozwole sobie na krotka analize naszych potencjalnych rywali w III rundzie. (zakladam, ze druzyny, ktore wywalczyly zaliczke w pierwszym meczu obronia ja)
Genk - zdecydowanie najmocniejszy i najtrudniejszy z mozliwych rywali w III rundzie. Lige zaczynaja w ten sam weekend co my wiec mozna zalozyc, ze beda na podobnym etapie przygotowan jak my. Szanse 70%-30% Genk
Litex - pokonalismy ich w niedawnym sparingu, na pewno rywal nielatwy ale z pewnoscia do ogrania. Lige zaczyna tydzien po nas. W pierwszym meczu z Czarnogorcami dluggo przegrywali ale ostatecznie wygrali na wyjezdzie 2:1. 50%-50%
Slovan - lige zaczynaja juz jutro, w pierwszym meczu z Tobolem wygrali u siebie 2:0 wiec szalu nie zrobili. Szanse 55%-45% Wisla
Victoria Plzno - po Genku chyba najtrudniejszy z mozliwych rywali w tej fazie. Lige zaczynaja tak jak my, w ostatni weekend lipca. W pierwszym meczu eliminacji wygrali w Armenii 4:0 czyli szybko, latwo i przyjemnie. Juz pewny awans. Szanse 55%-45% Plzno.
Maribor - lige zaczynaja w najblizzszy weekend wiec przed meczem z nami zagraja dwa spotkania ligowe. Mistrzoswto wygral iw dobrym stylu przegrywajac tylko 3 z 36 spotkan. W pierwszym meczu z Luksemburczykami wygrali 2:0 wiec podobnie jak Slovan szalu nie zrobili. 60%-40% Wisla
Helsinki - w pelni sezonu. Pewne prowadzenie w lidze z 10pkt przewaga i 13 zwyciesstwami w 15 meczach. W pierwszym meczu wygrali na wyjezdzie z Bangorem 3:0 wiec pewny awans. 60%-40% Wisla
Ekranas - w peelni sezonu, po 17 kolejkach prowadza z 6pkt i jeszcze nie przegrali meczu. Wygrali na Malcie 3:2 i najpewniej zagraja w III rundzize. Jednak to tylko Litwini... 75%-25% Wisla
Zestafoni - lige zaczynaja w pierwszy weekend sierpnia. Wygrali w pierwszym meczu z Moldawianinami z Dacii 3:0. Pewny awans. Szanse 55%-45% Wisla (tak nisko, bo wiemy jak sie nam gra z druzynami z tamtych stron...)
Malmo - w pelni sezonu. Po 16 kolejkach sa dopiero na 8 miejscu z 10 pkt straty. Mistrzostwa raczej nie obronia. Ponadto w pierwszym meczu strasznie sie meczyli z zespolem z Wysp Owczych (wygrana 2:0) wiec widac, ze ten zespol nie nawiazuje do tego co gral w zeszlym roku. Szanse 60%-40% Wisla
Shamrock Rovers - w pelni sezonu, po 22 kolejkach zajmuja drugie miejsce z punktem straty do lidera. Wygrali w pierwszym meczu z Flora 1:0. Biorac pod uwage poziom irlandzkiej ligi to Shamrock jest chyba najlsabszym obok Ekranasu mozliwym rywalem do wylosowania. 75%-25% Wisla
W skrocie.
Shamrock, Ekranas i bardzo duze szanse awansu.
Malmoe, Helsinki, Maribor - spore szanse awansu.
Zestafoni, Slovan - bedziemy faworytem ale latwo nie bedzie.
Litex, Plzno - to bylyby barrzo wyrownane dwumecze a o awansie moglyby decydowac detale lub to po czyjej stronie bedzie szczescie.
Genk - szanse na awans zdecydowanie najmniejsze choc powalczyc jak najbardziej mozna. Jednak by wyeliminowac Belgow trzeba by zagrac na naprawde dobrym poziomie.
To tyle, mozecie wysmiewac
Tego nie wiesz. Musi dostac porzadna szanse a nie ogony. Jestem za tym by na Skonto wyszedl w pierwszym skladzie. Jak bedziemy go wpuszczac na ogony to nic nie pokaze i skonczy jak Rios.
Kirma to bronia statystki ale chyba zgodzisz sie, ze w wielu meczach jest w .... niewidoczny. Malecki, sory ale czasem lawa by mu sie przydala. O Pajliciu nie piszmy bo Nunez raczej ma grac w pomocy.
|
Jasne, w tym co mówisz, jest też sens, ale co by nie powiedzieć i tak trenerinjo zrobi jak będzie uważał

Ja tylko cieszę się, że jest z kim na tym forum kulturalnie i rzeczowo porozmawiać. Ukłon w Twoją stronę.
Co do Twojej analizy to powiem tylko tyle, że chciałbym aby Wisła trafiła na Shamrock lub w najgorszym przypadku na Litex.