Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1461
Stary 14.07.2011, 12:30
River , co tu wyśmiewać ? Konkretna , mądra analiza.
Nie pozostaje nic innego jak czekać na jutrzejsze koszyki i losowanie.
Odnośnie wczoraj wszystko było w miarę ok , oprócz najważniejszej rzeczy: gry obronnej . Jeśli nasi defensorzy natrafią na lepszych pomocników , rywale będą wchodzić w Wisłę jak w masło , co wiadomo czym się skończy.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując