Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3878
Stary 14.07.2011, 12:24
bkl napisał(a):Wyświetl post
Witam moich kolegów tu macie mecz naszych braci z Wrocławia
16:45 14.07.2011 Śląsk Wrocław-Dundee United - LE w necie
http://.................../viewtopic.php?t=5864
Po co się męczyć przez internet skoro transmisja jest na Polsacie otwartym
Odpowiedz cytując