Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10571
Stary 14.07.2011, 12:19
Nie zgadzam się. Żadne kroki w tył. Co niby temu Uzbekistańczykowi (tak się chyba pisze?) by się stało jakby do Nas przyszedł? Uważam, że u Nas miałby szanse na rozwój.

Przykład Błaszczykowskiego, Brożków, Marcelo czy ostatnio Małeckiego pokazuje, że nie jest tak źle jak uważacie i że też jesteśmy w stanie rozwijać talenty a nie tylko marnować. Jeśli by tylko Maaskant chciał na takiego gracza stawiać to myślę, że spokojnie byśmy na takim grajku zarobili a nie stracili i On tak samo będąc u Nas.
Odpowiedz cytując