|
Nie zgadzam się. Żadne kroki w tył. Co niby temu Uzbekistańczykowi (tak się chyba pisze?) by się stało jakby do Nas przyszedł? Uważam, że u Nas miałby szanse na rozwój.
Przykład Błaszczykowskiego, Brożków, Marcelo czy ostatnio Małeckiego pokazuje, że nie jest tak źle jak uważacie i że też jesteśmy w stanie rozwijać talenty a nie tylko marnować. Jeśli by tylko Maaskant chciał na takiego gracza stawiać to myślę, że spokojnie byśmy na takim grajku zarobili a nie stracili i On tak samo będąc u Nas.
|