|
Maskan pooglądał soibie mecze z Lewadią Śląskiem i założył najbezpieczniejszy wariant (taki skłąd typowałem) ostrożnie z tyło bez wpadek i się udało IMHO w Krakowie i w ogóle w pucharach będziemy tak grali RM nie jest ślepy i widzi że nasza obrona nie specjalnie jeszcze funkcjonuje żeby można było "usiąść" na przeciwniku.
Na minus przy takiej taktyce za mało ruchu i w ogóle jakoś tak powoli bez polotu to szło. Zawodnicy którzy IMHO zagrali poniżej swoich możliwości: Sobol, Małecki, Jaliens, Genkov
Na plus: wynik Bilton, Lamey
|