Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1458
Stary 14.07.2011, 12:17
Maskan pooglądał soibie mecze z Lewadią Śląskiem i założył najbezpieczniejszy wariant (taki skłąd typowałem) ostrożnie z tyło bez wpadek i się udało IMHO w Krakowie i w ogóle w pucharach będziemy tak grali RM nie jest ślepy i widzi że nasza obrona nie specjalnie jeszcze funkcjonuje żeby można było "usiąść" na przeciwniku.

Na minus przy takiej taktyce za mało ruchu i w ogóle jakoś tak powoli bez polotu to szło. Zawodnicy którzy IMHO zagrali poniżej swoich możliwości: Sobol, Małecki, Jaliens, Genkov

Na plus: wynik Bilton, Lamey
Odpowiedz cytując