Jeszcze odnośnie składu: RM wybrał najbezpieczniejszy wariant z możliwych i cel osiągnął. Z nowych Iliev na plus, moim zdaniem Kirm będzie miał problem z wejściem do pierwszej jedenastki, Lamey pasywnie w ataku, ale po jego b. dobrej wrzucie padła bramka, widać że ma strzał, technicznie przyzwoicie, więc być może szybko zapomnimy o Cikoszu. Na lewej stronie z tyłu mam nadzieję szybko zobaczyć Diaza, bo Paljić mnie nie przekonuje, chociaż niby gra poprawnie. Mam wrażenie że Diaz może dodać jakąś nutę nieprzewidywalności w akcjach z lewej, bo są schematyczne do bólu. Mam również świadomość że może dodać nutę nieprzewidywalności z tyłu

. Reszta w normie czyli to co o nich wiemy a o Małym już pisałem. Gienek słabo ale bez piłki taki napastnik niewiele może. Symptomatyczna zmiana: Garguła za Meliksona, co dla mnie oznacza że z Łukaszem jest może wreszcie trochę lepiej. Oby.