Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1450
Stary 14.07.2011, 11:13
Małecki nie jest słaby technicznie. B. krótko prowadzi piłkę, niezły balans, niezłe obie nogi. Ja osobiście widzę u Małego dużą pracę nad siłą, poprawą techniki prowadzenia piłki, podania i strzału. Przeszkadza mu gorąca głowa. Problemem jest to że:
- za długo przetrzymuje piłkę - jak ma kiwać to niech kiwa, a nie kręci kółeczka (zresztą całkiem ciasne )
- podejmuje złe wybory, głowa za nisko
- często dostaje od Paljića takie piłki, że sam bym Pajlićowi chciał "wybić zęby" - wyrzucające, zwalniające a nie kreujące grę
Nie jestem jakimś wielbicielem Małego ale on ma w sobie coś nieszablonowego i Maaskant to widzi i chce żeby próbował, bo bez tego nie będzie lepszym zawodnikiem. Jest w takim wieku że jeszcze może sporo poprawić, więc chyba dlatego ma "duuuuży" kredyt zaufania od trenera
Ostatnio edytowane przez mee : 14.07.2011 o godz. 11:56.
Odpowiedz cytując