|
Niektórzy tu lamentuja, jakby to Wisła przegrała 1-0.
Kto będzie pamiętał za pare miesięcy, że Wisła męczyła się ze słabym Skonto, jak może okazac sie, ze bedziemy w fazie grupowej LE albo LM?
Wygrana, jest wygraną. Obojętnie w jakim stylu. Mogą do końca życia wygrywać po słabych spotkaniach, 1-0.
|