PANDEM0NIUM napisał(a):

|
I twoim zdaniem to jest powód do dumy? Może to Twój koleżka tak namiętnie charał wczoraj na ochroniarza przed całą Polską?
|
Człowieku, wyjdź stąd. Nie da się Ciebie czytać. Poza marnej jakości trollingiem nie masz wiele do przekazania. Nie mówię tylko o tej wypowiedzi, ale o całokształcie "twórczości"
Co takiego strasznego w Rydze zrobili Wiślacy? Machali flagami... straszne, wybić to bydło co do sztuki!