fan01 napisał(a):

|
ile meczów ligi austriackiej, belgijskiej, oraz meczów outsiderów ligi angielskiej oglądałeś, że wydajesz takie osądy?
|
Ja akurat ligę angielską oglądam regularnie nie tylko meczem typu Chelsea - MU, ale też Blackpool - Wolves etc. Podejrzewam, że w takich spotkaniach z "outsiderami" ligi każdy zespół polskiej ligi miałby spore kłopoty.