Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1446
Stary 14.07.2011, 11:09
fan01 napisał(a):Wyświetl post
ile meczów ligi austriackiej, belgijskiej, oraz meczów outsiderów ligi angielskiej oglądałeś, że wydajesz takie osądy?
Ja akurat ligę angielską oglądam regularnie nie tylko meczem typu Chelsea - MU, ale też Blackpool - Wolves etc. Podejrzewam, że w takich spotkaniach z "outsiderami" ligi każdy zespół polskiej ligi miałby spore kłopoty.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując