Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1442
Stary 14.07.2011, 10:47
Baala napisał(a):Wyświetl post
Jest to oczywiście bzdura, każda z tych drużyn z wyjątkiem może Levadii jest znacznie lepsza od Skonto. Szczególnie Karabach i Omonia tak grającą Wisłe jak wczoraj ograłyby bez problemu.
Taaaa, nie ma to jak porównywać Omonie Nikozję z sezonu 2002, Dynamo Tbilisi z 2003, Valerenge z seoznu 2004 do dzisiejszego Skonto Ryga. Pogratulować. o kur.. kolejni domorośli experci. Jak was czytam to nozyk mi się w kieszeni otwiera

Niemogesiezarejestrowac napisał(a):Wyświetl post
http://rus.tvnet.lv/novosti/obschjes...oy_rigje/video
STRACH SIĘ BAĆ
В Риге – нашествие польских футбольных болельщиков. На матч краковской команды Вислы против рижского Сконто приехали более тысячи фанатов, которые славятся своим вздорным поведением. Их называют самыми буйными болельщиками во всей Европе из-за стычек и погромов после матчей.
I twoim zdaniem to jest powód do dumy? Może to Twój koleżka tak namiętnie charał wczoraj na ochroniarza przed całą Polską?
Ostatnio edytowane przez PANDEM0NIUM : 14.07.2011 o godz. 10:59.
Odpowiedz cytując