|
Oczywiste jest to, że Małecki karnych strzelać nie powinien. Dziwnie nabiega na piłkę i strzela ją też dziwnie na wyskosci dla bramkarza. Ten kto widział jak wykonuję karne Melikson ten wie, że on potrafi zrobić to perfekcyjnie.
Mam nadzieję, że Patryk wróci do formy i będzie grał podaniami bo bez niego siła rażenia znacznie maleje, a powiem więcej w takiej dyspozycji to więcej psuje niż robi dobrego.
Słabo również zagrał Wilk w środkowej strefie, bezsensowne podania do najbliższego jeszcze wielokrotnie nie precyzyjnie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 14.07.2011 o godz. 10:43.
|