Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1436
Stary 14.07.2011, 10:32
Jestem ciekaw czy takie same reakcje były 10 lat temu gdy Wisła również mierzyła się ze Skonto i wygrała tylko 1 bramką na wyjeździe . na szczęscie wtedy nie było powszechnego dostepu do internetu . Mam wrażenie że kibice Wisły są tak rozpieszczeni że nawet wygrana na wyjeździe ich nie zadowala . Wolicie zagrać pięknie i przegrać ? Opanujcie się . Przypomnijcie sobie jak trudno przychodziły w przeszłości nawet remisy na wyjazdach nawet z najsłabszymi rywalami : Omonia 2-2 , Dinamo tibilisi 1-2 , Levadia 0-1 , Karabach 2-3 , Valerenga 0-0 , wszystkie te zespoły są ( lub były wtedy ) pokroju drużyny Skonto Ryga . Wisła zrobiła wczoraj wszystko aby wygrać , nie stracic bramki a co najważniejsze nie powtórzyc tych kompromitujących rezultatów z przeszłości . Za wyjątkiem 2 sytuacji w drugiej połowie Łotysze nie stworzyli żadnego zagrożenia pod naszą bramką i o to chodziło Maaskantowi i calej drużynie . Styl sie w tym momencie nie liczy . Mamy do wykonania zadanie i chocbysmy grali jak Grecja na euro 2004 to musimy awansować do LM .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 14.07.2011 o godz. 10:35.
Odpowiedz cytując