crate digger napisał(a):

może odniosę się szerzej, do Małeckiego od spotkań rozgrywanych w lidze juniorów do meczy ligowych.
nie jest to bajeczny drybler który wiąże stopą krawaty, ale technikę użytkowa ma na poziomie sporo powyżej średniej ligowej. przyjęcie piłki, czysty strzał i więcej przyzwoite prowadzenie piłki. na podstawie ostatniego meczu i przestrzelonego karnego kiedyś tam twierdzisz że jest za słaby technicznie? no to kto tu jest niemerytoryczny?
gardzisz ludźmi z siłowni? możę wolisz pielęgnować wadę wzroku przed komputerem?
|
Kolega chyba nie wie co znaczy zwrot technika użytkowa. Kolega chyba jest kolega Patryka

Ja powiem koledze co ma Mały. Siłę, balans ciała, ciąg na bramkę, strzał jako taki. Kiedyś miał szybkość...
Ot jego całe zalety czysto piłkarskie. Dodajmy do tego lojalność oraz ambicję i oto powstaje obraz piłkarza ponadprzeciętnego jak na polskie warunki.
Czego nie ma Patryk aby być piłkarzem międzynarodowego formatu?
Inteligencji boiskowej.